Молодятам дозволили одружуватися у будинку Джульєти

Весільна церемонія у Вероні на так званому балкончику Джульєти коштуватиме молодятам від 600 до 1000 євро.

Одружитися у Вероні в будинку-музеї Джульєтти — незабаром це стане можливим. Щоправда, весільна церемонія обійдеться в копієчку.

Вартість шлюбної церемонії залежить від місця прописки наречених. Для веронців "привілегія" коштуватиме 600 євро.

На сто євро дорожче заплатять молодята-мешканці іншого міста. Ціна для іноземців з країн Євросоюзу підвищується до 800 євро.

Щоб присягнутися у коханні на так званому балкончику побачень Джульєтти, наречені з-поза меж євроспільноти мають викласти тисячу євро.

Так вирішив міський виконком, давши зелене світло для проекту "Одружися зі мною у Вероні". У переліку історичних місць, де проводитимуть весільні церемонії навіть у вихідні та святкові дні, також інші престижні зали та палаци міста.

"Підвищені тарифи для іноземців не пов’язані з етнічною належністю. Це залежить від того, що на організацію їхніх церемоній міська адміністрація витрачатиме більше коштів", - пояснив мер Верони Флавіо Тозі.

Міська влада прагне зробити італійську Верону світовою столицею одружень на зразок американського Лас-Вегаса. Проект покликаний дати новий поштовх і розвитку туризму в регіоні.

Місто Верона на півночі Італії вважається Меккою закоханих. Воно прославилося завдяки трагічній історії кохання Ромео і Джульєтти, яку відкрив світові великий британський драматург Вільям Шекспір.

Читайте також:

Одружитися можна у космосі

Діма Білан одружиться в спортивному костюмі

Ігор Ніколаєв знову стане татом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: