Монархісти у костюмах мумій завітають до мавзолею Леніна

На 85-річчя з дня смерті Леніна у російській столиці пройдуть численні акції.

В середу, 21 січня, в день 85-річчя з дня смерті Леніна, громадська організація "Православні монархісти" має намір влаштувати на Червоній площі акцію на підтримку ідеї поховання тіла Леніна.

О 12:45 до мавзолею прийдуть 50 "мумій" (члени акції забинтують собі тіло та обличчя) з трунами і проханням винести тіло Леніна і поховати його в гідному місці, повідомляють організатори. Після своєї маніфестації православні монархісти, не знімаючи костюмів, приєднаються до ходи комуністів.

"Костюми мумій не заборонені російським законодавством, а труни - це свого роду постмодерністські вінки. На вінках буде написано ім'я Леніна і на трунах-вінках те ж саме ім'я. Замість червоних прапорів - білі бинти мумій", - йдеться в заяві організації. Монархісти підкреслюють, що акція санкціонована.

Таким чином вони планують закликати уряд і комуністів перепоховати Леніна "в скромній могилі на Волковському цвинтарі в Санкт-Петербурзі, де для нього є досить місця і де комуністи зможуть приходити і в спокійній обстановці поминати Володимира Ілліча. Де панує спокій, характерний для некрополя в більшій мірі, ніж суєта Червоної площі".

"Це перепоховання у жодному випадку не зменшує авторитет Леніна, а, навпаки, ближче до того ідеалу, якому сам Ленін служив все своє життя", - зазначають монархісти.

Як вже повідомляв ТСН.ua, 12 січня у Петербурзі монархісти таємно "поховали" Леніна та встановили надгробок з його ім'ям біля меморіального поховання сім'ї Ульянових на Літераторських містках. Учасники "похоронів" пообіцяли, що це стане початком для серії акцій на підтримку перенесення і поховання решток Леніна.

У Московській Патріархії також вважають, що тіло Володимира Леніна слід вивезти з мавзолею на Червоній площі. Згідно з результатами опитування, тільки 25% росіян продовжують вважати, що тіло Леніна має залишатися у мавзолеї.

Читайте також:

Путін - це Ленін сьогодні
У Черкасах з піснями та бійками знесли Леніна
У Донецьку Леніна залишили без рук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: