Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Морський слон заблокував автостраду у Каліфорнії

Правоохоронці відігнали його на пляж.

У штаті Каліфорнія (США) морський слон опинився на автостраді. Поліцейським довелося відігнати жителя океану на пляж. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Поліцейські зі штату Каліфорнія навіть не здогадувалися, кому доведеться допомагати, коли отримали повідомлення про дорожній інцидент. Вже на місці троє помічників шерифа помітили велетенську морську тварину, яка розгублено блукала узбіччям", - розповіли у студії.

Для того, щоб супроводити морського слона назад до океану, правоохоронці перекрили дорогу. Тільки тоді ластоногого змогли відігнати на пляж, де він приєднався до компанії родичів.

Нагадаємо, 11 січня у канадському містечку сталося нашестя тюленів, які застрягли там після припливу. Тюлені повзали вулицями та дорогами, інколи блокували прохід до будинків.

ВідеоПоліція Каліфорнії провела спецоперацію з порятунку морського слона, який розгулював трасою

Поліцейські зі штату Каліфорнія навіть не здогадувалися, кому доведеться допомагати, коли отримали повідомлення про дорожній інцидент. Аби супроводити морського слона назад до океану, дорогу перекрили, а ластоногого відігнали на пляж, де він приєднався до компанії родичів.

Поліція Каліфорнії провела спецоперацію з порятунку морського слона, який розгулював трасою

Залиште свій коментар

Вибір редакції