Лікарі зняли моторошне відео: бомж жив з личинками в голові

Лікарі зняли моторошне відео: бомж жив з личинками в голові

Скріншот з відео

Чоловік запустив застуду на обличчі, яка виросла у величезний нарив і лопнула. А всередині оселилася величезна кількість білих черв'яків.

Жахливе відео нещодавно зняли московські лікарі швидкої допомоги. Вони приїхали на виклик на станцію метро "Комсомольська", де і застали неприємну картину.

Чоловік, судячи з усього, без постійного місця проживання, запустив звичайну застуду на обличчі, яка виросла у величезний нарив і лопнула. А всередині оселилася величезна кількість білих черв'яків.

"Стільки паразитів, та ще й в голові, ми ніколи не бачили. Довелося цього чоловіка покласти в мішок для небіжчиків, щоб гади не розповзалися по машині, і везти до лікарні", - сказали медики "швидкої".

Маргінального пацієнта з личинками в голові врятували. А карету "швидкої" і одяг медиків дезінфікували.

Однак, як кажуть лікарі, такі паразити живуть в організмі багатьох бомжів.

"На відеозйомці - звичайні опариші. Ми в своїй роботі часто натикаємося на такі речі, тим більше, що зараз вже на вулиці тепло, а це тільки сприяє розвитку зарази. Бомжі не миються і не дотримуються гігієни, в їхні рани потрапляє бруд, земля, всякі мікроорганізми, внаслідок чого розвиваються опариші. Правда, я ще не бачив пухлини розміром з ще одну голову, як на ролику. Зазвичай це з'являється на руках, ногах, на тілі", - пояснив лікар невідкладної медичної допомоги Михайло Коневській.

ТСН.ua попереджає, що відео містить шокуючі кадри і закликає не дивитися ролик вразливим людям.

Читайте також:

Близнючки змагалися в анорексії 22 роки

Росіянка покупалася оголеною в арктичному морі з білими китами

Мешканка Якутії зрушила 30-тонний теплохід волоссям

Повʼязані теми:

Наступна публікація