Мотоцикл на сонячних батареях

Компанія SunRed розробила мотоцикл, що працює на енергії сонця. Для збільшення площі батарей передбачено розсувний "дах" із фотоелементів.

Іспанська компанія SunRed розробила проект мотоциклу, що використовує для пересування енергію сонця. Оскільки простору для розміщення сонячних батарей на двоколісній машині небагато, в SunRed передбачили розсувний кожух з фотоелементів, закриваючий водія. Площа сонячних батарей складає 3,1 м².

Мотоцикл
compulenta.ru
Двигун мотоцикла змонтований безпосередньо на колесі, трансмісія в звичному розумінні відсутня. Інформація про швидкість, запас енергії і інші параметри виводитиметься на сенсорний РК-дисплей. Втім, не дивлячись на всі зусилля конструкторів характеристики сонячного мотоцикла далекі від ідеалу - запас ходу без підзарядки 20 км при максимальній швидкості 50 км/г. Тобто вночі і в похмуру погоду далеко на мотоциклі не заїдеш.

Мотоцикл
compulenta.ru
Поки сонячний мотоцикл існує тільки у вигляді проекту і комп'ютерних моделей. Проте вже зараз він одержав іспанську премію за кращі технічні інновації і, зокрема, за розміщений на колесі двигун, нову систему управління потужністю і ефективне використання сонячної енергії. У SunRed вважають, що ці рішення обов'язково знайдуть застосування на практиці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: