Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мовчазний і завжди поруч. У соцмережах створили маску бойфренда для самотніх дівчат

Тепер завжди можна сфотографуватися на тлі широкої та мужньої спини.

Завдяки новим маскам у соціальних мережах можна зробити собі віртуального бойфренда. Принаймні на фото.

Facebook запустив новий сервіс Spark AR, який дозволяє користувачам створювати маски з елементами доповненої реальності, які можна зберегти для подальшого використання. Користувачка @myz4 вирішила цим скористатися і намалювала для себе маску бойфренда, якого вона нібито обіймає. У stories можна роздивитися спину брюнета, до якого ніжно тулиться авторка маски. А якщо хочеться полунички, то віртуального бойфренда можна роздягти і навіть подряпати йому спину нігтями. Що дівчина і зробила.

Результати своєї роботи вона опублікувала у Twitter і маску одразу ж підхопили інші дівчата. Вони жартома відзначають, що такий "хлопець" не балакає забагато, завжди поруч і підтримує тебе 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Щоправда, він один на всіх. Увагу на такий флешмоб звернув увагу сайт Medialeaks.

Щоб і самій приміряти бойфренда треба використати маску авторки і обрати Boyfriend у лівому верхньому кутку. Або ж створити за допомогою Spark AR свого унікального друга чи подружку, яких потім можна буде використовувати у Facebook чи Instagram.

А якщо вам замало цього флешмобу, подивіться на інший! Нещодавно челендж з креативним пірнанням у басейн запустила Кортні Кокс, відома виконанням ролі Моніки у культовому серіалі "Друзі". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції