Муха на голові віцепрезидента США стала трендом у Мережі: Байден сфотографувався з мухобійкою і продає її

Дата публікації
Перегляди
3122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Муха на голові віцепрезидента США стала трендом у Мережі: Байден сфотографувався з мухобійкою і продає її

Фото: із соцмереж

Після курйозу на сайті Байдена виставили на продаж мухобійки.

Дебати, які відбулися між кандидатами у віцепрезиденти США - демократкою Камалою Гарріс та республіканцем Майклом Пенсом - відзначилися курйозним моментом. Користувачі соцмереж обговорюють муху, яка вмостилася на голові Майкла Пенса і просиділа там близько двох хвилин. А кандидат у президенти Джо Байден навіть сфотографувався з мухобійкою в руці. 

Комаха сіла на голову чинному віцепрезиденту США, коли той говорив про расову несправедливість і вбивство темношкірої Бреонни Тейлор в її будинку. Пенс чи то не помітив, чи то не подав вигляду. Втім, глядачі одразу помітили курйозний випадок і присвятили мусі численні твіти та меми у соцмережах. За лічені хвилини навіть з'явився акаунт мухи в Twitter та спеціальний хештег #PenceFlyHead.

Пожартував, зокрема, й кандидат у президенти від республіканців Джо Байден. Він розмістив свою світлину з мухобойкою в руці і написав: "Pitch in $5 to help this campaign fly". Це можна перекласти як "Внесіть п'ять доларів, щоб допомогти цій кампанії злетіти" або ж "внесіть п'ять доларів, щоб допомогти цій мусі з кампанії".

Після курйозу на сайті Байдена з'явилася можливість придбати мухобійку за 10 доларів. На її ручці написано гасло "Правда над мухами", що є перефразуванням слогану передвиборчої кампанії Байдена "Правда над брехнею". Усі витрачені гроші підуть у "Фонд перемоги Байдена", пишуть на його сайті. 

Наступна публікація