Суд постановив виселити мумію з квартири за борги

Чоловіка, що помер 1996 року та 13 років пролежав у квартирі, відселили за борги за електрику та газ.

В квартирі одного з будинків Свердловської області знайдений муміфікований труп чоловіка, що за рішенням суду був виселений звідти за борги.

Припускають, що чоловік помер в 1996 році.

9 квітня Слідче управління прокуратури РФ по Свердловськой області повідомило, що тіло Олександра Хрящева 1947 року народження знайшли співробітники газової служби під час планової перевірки 6 березня 2009 року.

"На тілі ознак насильницької смерті не знайдено. У квартирі знайдено старі газети, датовані листопадом 1996 року. Є всі підстави припустити, що труп чоловіка пролежав в квартирі близько 13 років", - заявили слідчі.

Перевірка встановила, що Хрящев проживав в квартирі один, його родичі померли в 1996 році.

Сусіди відзначають, що останній раз господаря квартири бачили восени 1996 року, а пізніше жодних ознак проживання в квартирі помітно не було, вони нікого не бачили і нічого не чули. Сусіди припускали, що господар кудись виїхав.

"За час "відсутності" хазяїна квартири накопичився борг за електрику та комунальні послуги. У 1999 році електрика була відключена, в 2005 році за рішенням суду Хрящева позбавлено права користуватися житловим приміщенням та знято з реєстраційного обліку", - відзначають слідчі.

У той же час жодних дій з виселенню неплатника зроблено не було. Про те, що Хрящев вже мертвий, дізналися випадково. Причину смерті господаря квартири встановити не вдалося.

Читайте також:

Українців лякають примусовим відселенням

Киян виселять з перших поверхів

Людей виселяють з осель до лазні

За кредит у 1,2 млрд. Київрада заставила всі театри та приміщення СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: