На Алтаї робітникам заборонили матюкатися та видали спеціальні словники

За задумом керівництва заводу, мова робітників має збагатитися фразами типу "різниця не принципова", "не відволікай мене, я зайнятий" тощо.

На одному з підприємств в Барнаулі співробітникам заборонили нецензурно лаятися. Щоб прищепити людям культуру мовлення, керівництво заводу випустило спеціальний розмовник.

Автори ідеї вирішили таким чином поліпшити якість своєї продукції. На їх думку, морозиво, яке випускає підприємство, буде смачнішим, якщо його виробники висловлюватимуться культурно. Господарі вважають, що "у добрих пекарів і булки виходять пишнішими".

Дирекція використала досвід Доцента з фільму "Джентльмени удачі", який навчав своїх товаришів казати "нехороша людина" замість "редиска".

Щоб люди знали, що говорити, їм роздали невеликі словнички, в яких кожному лайливому слову надано літературний переклад.

У словнику є таблиці з двома колонками, в одній з яких написано нецензурне слово, в іншій - його літературний аналог. В результаті мова робітників повинна збагатитися фразами типу "різниця не принципова", "не відволікай мене, я зайнятий", "пробачте, ви дуже настирливі", "ваша поведінка не відповідає моїм очікуванням" тощо. Є, щоправда, варіанти і більш прості: "я вражений!" або "вау!".

Читайте також:

Іспанський прем'єр матюкнувся в присутності Мєдвєдєва

Ведуча CNN двічі переплутала "арахіс" з "пенісом"

Жириновський заплатить штраф за матюки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: