На австралійському пляжі чоловік просто за хвіст намагався відтягти акулу назад в океан

Акулу вже охрестили "Пухнастиком".

На Менлі-Біч у Сіднеї чоловік схопив білу акулу за хвіст та потягнув назад в океан.

Про це повідомляє The Sun.

Чоловік на імя Карл Бучольц саме працював у будинку неподалік від пляжу, проте, відклав свої справи, щоб відтягти "чудовисько" подалі від людей.

Навколо акули, яка застрягла на березі, почав збиратися натовп відпочивальників. 33-річний чоловік швидко скинув штани, схопив акулу за хвіст і потяг назад в воду.

Після того, як він потяг акулу в океан, Бучольца накрила хвиля, тож йому довелося швидко тікати, перш ніж акула змогла б його схопити. Чоловікові здійснив кілька невдалих спроб, аби повернути хижака в воду.

"Я думаю, що він (акула виявилась самцем) був виснажений і я не думаю, що він навіть спробував когось вкусити", - сказав рятівник акули.

Акула, що отримала прізвисько "Пухнастик", стала справжньою знаменитістю, і була тимчасово поміщена в океанський басейн Fairy Bower, а згодом випущена на волю. 

Спеціалісти басейна похвалили Бучольца за мужність, але закликали інших не робити те ж саме, якщо вони стикнуться із подібною ситуацією.

Нагадаємо, акула була знесилена і самостійно повернутися до моря не могла. Люди кілька разів намагалися допомогти їй повернутися на глибину та врешті-решт забрали акулу до заповідника.

Ветеринари казали - вона має незначні травми, але загалом почувається добре. Тож акулу мали незабаром відпустити. 

ВідеоНа австралійському пляжі врятували маленьку білу акулу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: