На Бога подадуть до суду

Сенатор американського штату Небраска звинувачує Бога в масовому знищенні людей і хоче побачити Всевишнього на лаві підсудних.

Бог на суді (Фото: www.thresholdchurch.com)
Бог належить до юрисдикції будь-якого суду, адже Він усюдисущий, вважає сенатор-богоборець. (Фото: www.thresholdchurch.com)
Сенатор американського штату Небраска звинувачує Бога в масовому знищенні людей і хоче побачити Всевишнього на лаві підсудних в окружному суді, передає агенція Associated Press.

Сенатор Ерні Чемберз (Ernie Chambers) вважає, що справа проти Господа цілком підпадає під юрисдикцію суду округу Дуґлас, оскільки Він усюдисущий.

”Дехто може назвати позов необґрунтованим, але якщо вони його прочитають, вони побачать, що я поставив дуже серйозне питання", - стверджує Чемберз.

Сенатор ставить у провину Всевишньому "жахливі повені, страхітливі урагани, торнадо, що вселяють жах". Проте, на думку сенатора, Бог насилає не тільки стихійні лиха. На ньому лежить відповідальність за "масову загибель, руйнування й залякування багатьох мільйонів мешканців Землі".

Чемберз, сенатор від міста Омаха, регулярно ігнорує вранішні молитви перед засіданнями законодавчих зборів і часто критикує християн.

Тепер він вимагає запровадити безстрокову судову заборону на дії Всевишнього, який посилає терористичні погрози на голову сенатора та його електорату.

За словами Чемберза, він вирішив звернутися до суду зі скаргою на Бога після того, як в одному з окружних судів з'явився позов проти судді, що заборонив використовувати слова "насильство" та "жертва" під час розгляду. Як заявляє сенатор, його дії доводять, що будь-хто може подати до суду на кого завгодно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: