На британській "Аврорі" туристи зчинили бунт

Причиною заколоту на судні, над яким із моменту спуску на воду висить своєрідний прокльон, стала поламка двигуна.

Пасажири британського круїзного лайнера "Аврора" підняли бунт під час навколосвітньої подорожі та зажадали повернути їм гроші.

Розсерджені туристи влаштували бунт на розкішному британському круїзному кораблі "Аврора" після того, як судно відвідали всього 2 порти за 22 дні, повідомляє The Telegraph.

Пасажири порівняли свій навколосвітній 93-денний круїз із тюремним ув’язненням, причому кожному "в'язневі" довелося платити нечувані гроші.

Приводом таких порівнянь стала поломка двигуна, через яку корабель не зміг зайти в заявлених в програмі туру 3 порти Нової Зеландії та два тихоокеанські острови.

Дізнавшись про зламаний двигун, понад 600 пасажирів лайнера зібралися на надзвичайне засідання та сформували революційний комітет, вимагаючи компенсувати неустойку.

Компанія, що організувала круїз, заявила, що кожному з 1763 туристів буде виплачено по 12 тисяч доларів компенсації. Відпочивальники погрожують компанії судовим позовом, вимагаючи повернути повну вартість круїзного туру.

Історія "Аврори" почалася з поганої прикмети – в 2000 році при спуску із стапеля об ніс корабля так і не змогли розбити пляшку шампанського.

У перше ж плавання "Аврора" зламалася у Біскайській затоці та була змушена повернутися в порт відправлення. Пасажирам виплатили компенсацію – 8,5 мільйонів доларів.

2003 року на "Аврорі" поширилася справжня епідемія, в результаті якої два пасажири померли від шлункової інфекції.

Тоді "Аврорі" по черзі забороняли захід в свої порти Словенія, Греція та Італія, що побоювалися поширення хвороби.

Додамо, що тоді події довкола "Аврори" навіть призвели до серйозного дипломатичного загострення між Великобританією і Іспанією.

У січні 2005 року 103-денний круїз, вартістю понад 57 тисяч доларів за одне місце, був відмінений через проблеми з двигуном лайнера.

Цього разу проблеми з двигуном на "Аврорі" почалися через декілька годинн після виходу з гавані Сіднея.

Лайнер ледь зміг дістатися Окленда, де встав на ремонт, що триває вже 6 днів.

Читайте також:

Грузія продала туркам затоплені військові кораблі

Відкривається перший у світі готель для нудистів

Мєдвєдєв у Лондоні оселився поближче до королеви

Американці на МКС не пускають росіян до свого туалету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: