На Чернігівщині живе 27-річний гусак, який ревнує господиню до сусідів

Дата публікації
Перегляди
5409
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Чернігівщині живе 27-річний гусак, який ревнує господиню до сусідів

Гусак може виявитися найстарішим в Україні

Чернігівчанка живе з блакитнооким гусаком, який її охороняє.

Гусак-старожил живе на Чернігівщині, птах дожив до двадцяти семи років. Орнітологи кажуть, що такий вік може стати рекордним. Гусака-старожила господиня колись пожаліла і залишила. Тож тепер він їй віддячує сповна і став приватним охоронцем, не гіршим за собаку. Від жінки він не відходить ні на крок, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Унікальний гусак Гоша народився ще за часів перебудови та пережив 20 поколінь своїх дітей та онуків. Зараз рекордсмен живе у селі Червоні Партизани. Його господиня Ганна Тимошик не уявляє, як із Гоші суп варити.

Гоша жив у Тимошиків роками, бо кращої няньки для пташенят годі і шукати. Останні 2 роки своїх гусенят він не має, тому щоб не сумував, малечу йому купують. Заміни Гоша не помітив і вийшов із депресії, кажуть господарі.

Вони навіть не здогадуються, чому їхній гусак пережив середньостатистичний вік аж на сім років. Кажуть, що спеціальних умов довгожителю не створювали. Єдине, чим Гоша відрізняється від решти гусаків, - це блакитними очима, а ще суворим норовом. Якщо Гоша зʼявляється на подвір'ї, то замовкає навіть пес, який зі старожилом давно не дружить. Сусіди без палиці у двір не заходять, бо гусак не любить, щоб хтось приходив до господині, він просто починає ревнувати. Також він постійно проводжає її до крамниці і назад.

Орнітолог Олександр Федун дає надію пенсіонерці на довгу дружбу з гусаком. Життя свійського птаха в неволі коротке з об'єктивних причин, бо його м'ясо смачне. А якщо гусці дати пожити, то до 20 років вона служитиме вірою і правдою. А такі винятки із правил як Гоша, узагалі є унікальними. Мовляв, деякі великі птахи доживали навіть до 80 років.

Утім, цілком можливо, вважає орнітолог, що Гоша — це найстаріший гусак в Україні. Якщо конкурентів не знайдеться, то він може претендувати на вітчизняний рекорд.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську врятували життя пташеняті сокола і повернули його у гніздо

Кореспондент ТСН Алла Скорик.

На Чернігівщині оселився відважний гусак-старожил

На Чернігівщині оселився відважний гусак-старожил

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5409
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація