На Філіппінах батько покусав крокодила, щоб звільнити сина

На Філіппінах батько покусав крокодила, щоб звільнити сина

Фото: pixabay.com

Чоловік скористався єдиною зброєю, яка в нього була.

У місті Балабак, провінція Палаван (Філіппіни), батько врятував 12-річного сина, якого атакував крокодил. Про це повідомляє газета Manila Bulletin.

Хлопчик купався у річці з молодшим братом, коли на нього напала рептилія. Крокодил схопив хлопця за ліву руку та потягнув на дно річки. У цей час молодший брат покликав з дому батьків. На місце прибіг батько хлопців.

Він намагався вдарити хижака кулаком, а потім вчепився в нього зубами і кілька хвилин гриз його лапу. Йому довелося використати єдину зброю, яка була у чоловіка.

"Він багато разів кусав крокодила за м'які місця, намагаючись врятувати свого сина", - розповів представник поліції Фальтадо.

У результаті рептилія відпустила хлопчика і попливла геть. Постраждалого доправили у лікарню, йому надали необхідну медичну допомогу.

"На щастя і завдяки хоробрості батька, жертва не потонула і тільки постраждала від крокодилових укусів", - додали у поліції.

Потерпілий хлопчик перебуває у лікарні.

Нагадаємо, у вересні 2018 року у Техасі 73-річна жінка застрелила величезного алігатора, бо підозрювала, що цей хижак три роки тому з’їв її поні.

Крокодил на вулиці. У Мексиці до затопленого повінню селища приплив зубатий гість

Крокодил на вулиці. У Мексиці до затопленого повінню селища приплив зубатий гість

Повʼязані теми:

Наступна публікація