Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Хмельниччині журналісти розшукали найввічливішого водія маршрутки

Кермувальник сипле компліментами і допомагає з важким багажем.

Найввічливіший шофер України. 52-річний водій маршрутки із Шепетівки на Хмельниччині вітається з кожним пасажиром, розсипає компліменти жінкам та допомагає заносити торби бабусям, йдеться в ТСН.12.00.

Похмурий ранок, дощ періщить, а з маршрутки номер одинадцять виходять веселі пасажири. Водій у блакитній сорочці постійно посміхається. Пасажирка, яка заходить першою, охоче розповідає про улюбленого водія.

« І побажає і здоров’я, і удачі, при виході гарного дня вам каже», - хвалить водія пасажирка.

Відео52-річний водій маршрутки на Хмельниччині називає своїх пасажирок "принцесами"

Олександр Лахай на цьому маршруті працює уже п’ять років, доти був особистим водієм місцевого чиновника.

« З першого дня, з першого рейсу я начав говорити всім, до всіх звертаюся – доброго дня, щасливої дороги, коли виходять і вдалого дня», - розповідає водій.

До пасажирок у нього особливе ставлення. Називає їх принцесами та леді. Каже, що сьогодні вони ще вродливіші, ніж  учора. Кілька жінок з порожніми торбами чекають його на зупинці «Залізничний вокзал». Їх він роками возить на базар і забирає додому. «Принцеси» зізнаються, що компліменти водія, буває, єдина чоловіча увага за увесь день.

Його маршрутка завжди чиста, атмосфера в ній радісна і жартівлива. Пасажири зізнаються, що часом пропускають інший транспорт, щоб дочекатися саме цього водія і зарядитися гарним настроєм. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції