На костюм Леніну немає грошей через кризу

Фінансова криза торкнулася і Вождя світового пролетаріату.

Мавзолей Володимира Леніна в Москві знову відкрився після двомісячних планових профілактичних робіт. Не дивлячись на обіцянки, вождя пролетаріату залишили без нового костюма.

"Біохімічні роботи з тілом Леніна пройшли в штатному режимі й нічим не відрізнялися за об'ємом від робіт минулих років", - відзначив замдиректора Центру біомедичних технологій ВНДІ лікарських і ароматичних рослин (ВІЛАР), академік РАМН Юрій Денісов-Нікольський

Учений додав, що "стан об'єкту, що зберігається, гарний".

На питання журналістів про те, чи поміняли Леніну костюм, він відповів стрічним риторичним питанням: "Яка заміна костюма в кризу?"

При цьому Денісов-Нікольський визнав, що Мавзолейна група, яка займається підтримкою тіла вождя Жовтневої революції, відчуває певний брак коштів. "Фінансову кризу відчуваємо і ми. Гроші виділяються крихітні. Але, проте, ми проводимо всі роботи в повному обсязі", - сказав академік.

Він нагадав, що з 1992 року державне фінансування цих робіт не здійснюється, вони ведуться на гроші суспільних організацій.

В лютому Мавзолей закривався, Леніна обіцяли переодягнути в новий костюм.

27 січня соціологи зафіксували поступове зменшення кількості росіян, які виступають проти поховання тіла Леніна - тільки 15% вважають правильним, що Ленін знаходиться в Мавзолеї, дві третини громадян пропонують поховати його тіло.

Читайте також:

Пам'ятник Леніна підірвав водолаз

У справі про вибух пам’ятника Леніну підозрюють двох дівчат

У Волгограді Леніна перевдягли Тарасом Бульбою

Монархісти у костюмах мумій завітають до мавзолею Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: