Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дмитра Анатолійовича Медведєва, керівника Архангельського відділення "Партії Любові і Пох**зма", помістили в психлікарню.

У Москві поліція затримала на Красній площі чоловіка, який, будучи одягненим вельми дивним чином, поводив себе неадекватно. У полотняному лахмітті і з червоною мигалкою на голові чоловік гуляв біля стін Кремля і "веселив" туристів і городян.

Слід додати, що це сталося в неділю, тоді, коли неподалік, в ГУМі, були затримані напівголі активісти так званої "Партії любові і пох**зму".

Поліція Москви повідомила, що напередодні на був затриманий "якийсь Медведєв 1964 року народження, житель Архангельська, який був одягнений у дивний одяг і неадекватно себе поводив". За словами джерела в правоохоронних органах, громадянин видавав нечленороздільні звуки і розмахував руками.

З Красної площі чоловіка направили прямо в міську психіатричну лікарню № 3. Офіційні коментарі поліції поки не надходили. Проте вже з'ясувалося, що затриманим є керівник архангельського відділення "Партії любові" Дмитро Медведєв.

"Дмитро Анатолійович Медведєв, керівник Архангельського відділення "Партії Любові і Пох**зма" в психлікарні. Решта членів "Партії Любові і Пох**зма" в ОВД". Терміново потрібні теплі речі, їжа і адвокат", - написав у своєму блозі керівник "Партії кохання", екс-мер Архангельська Олександр Донський.

Раніше в неділю група молодих активістів "Партії любові", заснованої Донським, влаштувала несанкціоновану акцію під назвою "Повії на захист журналістів-повій". Кілька юнаків та одна дівчина, залишившись в нижній білизні, залізли у фонтан в ГУМі, де плескалися у воді і позували фотографам. Незабаром активісти були затримані охороною універмагу і передані поліції.

Тим часом Дмитро Медведєв, не президент РФ, а лідер архангельського осередку партії, прогулювався зовні.

ВідеоНа Красній площі затримали неадекватного Медведєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції