На Мальдівах провели перше в історії підводне засідання Кабміну

У дискусії президент і міністри користувалися жестами, а також грифельними дошками. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кабінет міністрів Мальдівської Республіки, якій загрожує затоплення через кліматичні зміни, провів сьогодні перше у світі підводне засідання.

Одягнувшись у підводні костюми з аквалангами, президент країни Махаммед Нашид і 12 міністрів обговорили під час півгодинного засідання, на глибині шести метрів проблеми існування острівної держави, що складається з 1192 островів.

За прогнозами експертів ООН, підвищення рівня океану на трохи більш як 58 см спричинить затоплення значної частини Мальдівських островів до 2100 року.

У дискусії президент і міністри користувалися жестами, а також грифельними дошками, і наприкінці засідання підписали звернення до всіх держав із закликом домагатися істотного скорочення викидів парникових газів перед запланованою в Копенгагені на грудень Конференції ООН зі зміни клімату. Троє міністрів в "підводному кабінеті" участі не брали, і всі - з поважних причин: двоє за станом здоров`я, а один у зв`язку з діловою поїздкою до Європи.

Для проведення історичного засідання кабінету його учасники пройшли спеціальний курс підготовки, що опанувавши навичками пірнання і роботи під водою. Сам Нашид має диплом інструктора із занурення у відкритому морі професійної асоціації нирців.

Читайте також:

Американець освоїв 50 професій в 50 штатах за 50 тижнів

Лист солдата Другої світової війни дійшов за адресою через 64 роки

Німецьке місто зайняли гноми-нацисти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: