Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На маленьке містечко у Швейцарії зійшов потужний сель: люди знімали усе на відео і з криками тікали

Втім, ніхто з людей не постраждав.

На маленьке містечко Чамозон у Швейцарії 7 серпня зійшов потужний сель. Місцеві мешканці знімали потік бруду і каміння на відео і з криками тікали, коли він наближався до них.

На відео видно, як сель сходить великим ровом і засипає дорогу, зносячи усе, що трапляється на шляху. На іншому відео показано, як бруд вивергався з-під мосту на дорогу і засипав автівки, що були припарковані поруч. Втім, ніхто з людей не постраждав.

Чамозон - маленьке містечко на південному заході Швейцарії, оточене горами. Там мешкають трохи більше 3700 людей, переважна більшість з них розмовляють французькою мовою.

Селі виникають в гірських районах, де є великі запаси пухкого уламкового матеріалу. Причинами виникнення селевих потоків майже завжди є сильні зливи, інтенсивне танення снігу та льоду, промив гребель водойм, а також землетруси та виверження вулканів. Діяльність людини також може бути причиною селей - вирубка лісів, вибухи гірських порід при прокладанні доріг, роботи у кар'єрах та інше можуть сприяти стихії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції