Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На місці загибелі аль-Багдаді знайшли цуценя: воно сумно скавчало біля тіла своєї матері

Журналіст забрав собаку додому.

На місці загибелі ватажка терористичної організації "Ісламська держава" Абу Бакра аль-Багдаді знайшли цуценя. Тваринку помітив сирійський фотожурналіст Фаред Алхор, коли приїхав сфотографувати залишки знищеного авіаударом будинку терориста.

Про це пише CNN.

Алхор почув скавчання і побачив, як покрите пилом голодне цуценя стояло біля тіла його матері. 

"Я озирнувся і, випадково, побачив цуценя, що стоїть поруч з його мамою, - сказав Алхор. - Воно скиглило дуже сумно".

Журналіст почав гратися з ним і спитав у людей навколо, чи може хтось попіклуватися про нього. "Чоловік, що стояв поруч, спитав, чи не хочу я його взяти. Я сказав: "Добре, я повернусь, якщо на те буде воля Божа", – розповів Алхор.

Не маючи можливості перевезти цуценя, Алхор пішов додому за їжею. Він взяв ящик і трохи їжі, нагодував собаку, і забрав його додому. Вони їхали майже 40 км мотоциклом у дощову холодну погоду через небезпечну територію, де відбуваються бойові дії. Журналіст назвав цуценя Бобом.

Спочатку Алхор привіз Боба до друга, собака якого щойно народила цуценят. Він думав, що, можливо, Боб може стати частиною її родини, але не зміг розлучитися із цуценям, життя якого він врятував. Натомість привіз до себе додому.

"Я почав гратися з ним і годувати. Я пішов на ринок і купив їжу для нього", - сказав Алхор.

Потім журналіст відніс Боба до місцевої ветеринарної клініки для перевірки та вакцинації. 

Втім, Алхор каже, що сам ледь зводить кінці з кінцями і переживає, що йому не вистачить грошей на догляд за твариною. "Мені потрібна певна підтримка для того, щоб забезпечити собі їжу та собаці. Він матиме гарне життя, і ми житимемо разом".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оприлюднив фото собаки на ім'я Конан, який брав участь в операції з ліквідації ватажка "Ісламської держави" Абу Бакра аль-Багдаді. Американський лідер зазначив, що цей "чудовий" собака зробив "велику роботу" у захопленні та вбивстві аль-Багдаді. 

Відео "Ісламську державу" очолив новий ватажок замість вбитого аль-Багдаді - ЗМІ

Тим часом, міністерка оборони Франції зауважила, що смерть терориста №1 - ще не кінець його організації. Вона привітала США з ліквідацією лідера "Ісламської держави", і пообіцяла надалі боротися проти угруповання.  

"Ісламську державу" очолив новий ватажок замість вбитого аль-Багдаді - ЗМІ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції