На одній із ферм в Китаї собака всиновив порося

Усиновлення між різними видами харчового ланцюга, почали частіше фіксуватся у всьому світі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В Китаї останнім часом почастішали випадки, коли материнські інстинкти не мають видових обмежень.

Так на одній з ферм Китаю свиня народила 13-ть дитинчат, але молока для всіх не вистачило. Урешті, увесь виводок помер, окрім одного поросяти. Але рідна мати відмовилась і від нього. Саме тоді воно і дістало другу маму в особі собаки. Нова мама дуже опікується своїм чадом. Вона бережливо переносить в зубах поросятко, немов, сліпе цуценя.

Інший випадок - курка почала опікуватися чималим виводком каченят. Причому, іще до їхнього народження. Птаха висиділа яйця і простежила за успішним вилупленням малечі. Зараз каченята не відстають від своєї нової мами, але фермер побоюється, що курка може полишити їх, коли ті навчаться плавати. Інше питання, а чи навчаться вони взагалі плавати, адже такий досвіт каченята мають перейняти у своєї матері.

Нагадаємо, що найдивніші випадки всиновлення стаються між видами харчового ланцюга. Так у Дніпропетровському приватному зоопарку тигриця покинула своїх новонароджених тигренят, годувальницею для них стала свиноматка.  Та відомі випадки, коли і тигриці підкладали поросят, яких вона також вигодовувала.

Читайте також:

Покинутих дитинчат червоної панди всиновила кішка

Кохання з першого погляду спалахнуло між тигрицею і долматинцем

Українська свиня всиновила тигренят

ВідеоСобака всиновив порося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: