На Октоберфесті встановили рекорд

Знаменитий фестиваль Октоберфест відвідало менше учасників, ніж минулого року, проте встановлено новий рекорд випитого пива.

пиво
За два тижні на Октоберфесті випили 6,7 мільйона літрів пива. (Фото: msm-maedge.de)
На знаменитому мюнхенському фестивалі Октоберфест скоротилося число учасників, зате виросло споживання пива. Цього року фестиваль відвідали 6,2 мільйона людей - приблизно на 300 тисяч менше, ніж минулого року. Проте продаж пива збільшився на 10 відсотків і досяг рекорду - 6,7 мільйона літрів. 
 
За час фестивалю 7 тисяч 363 людини звернулися за медичною допомогою. Потерпілих було на 500 осіб менше, ніж на попередньому Октоберфесті. Багатьом з них знадобилися послуги лікарів через дуже велику кількість випитого алкоголю.

Організатори Октоберфесту розповіли, що близько 15 відсотків учасників фестивалю приїхали з-за кордону. Більшість іноземних відвідувачів - італійці.

7 жовтня відбулося закриття Октоберфесту. Фестиваль продовжувався протягом 16 днів. Як повідомлялося раніше, Періс Хілтон не пустили на фестиваль пива Октоберфест. Своє рішення організатори пояснили тим, що поява цієї знаменитості на заході минулого року викликало обурення місцевих мешканців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: