На пляжі у Німеччині звели піщаний замок завдовжки 27,5 кілометрів

Піщаний замок-рекордсмен збудували тисячі добровольців на німецькому острові Рюген. Шоб оцінити проект, журі довелося сісти на гелікоптер.

Піщаний замок, Рюген / Фото: extreme-insider.de
На пляжі німецького острова Рюген з'явився піщаний замок заввишки 90 см і завдовжки 27,5 км, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Будувати рекордний проект допомагали більше 10 тисяч добровольців. Одні згрібали лопатою пісок, інші відрами носили воду, треті формували художні витвори.

Лопатами попрацювали навіть актори, запрошені для участі у вечірній програмі свята, зокрема музикант Томас Андерс і знаменитий клавішник і композитор Йорн-Уве Фаренкрог-Петерсен.

За кілька днів до початку основного будівництва художники з 7 країн звели величезні замки зі спеціально привезеного на пляж піску. Через масштабність проекту, щоб оцінити роботу журі довелося пересуватися на гелікоптері.

Німецький замок побив рекорд Гіннеса 20-річної давнини. З 1991 року найбільшим піщаним замком завдовжки 26,38 км вважалася споруда на пляжі Міртл-Біч в американському штаті Південна Кароліна.

Читайте також:

У США провели щорічний Чемпіонат з серфінгу серед собак. ФОТО

Шведський журнал запрошує на роботу тестера пляжів

Австрійський велосипедист встановив рекорд швидкості на вулкані в Нікарагуа (відео)

В Лондоні почали будівництво конкурента Ейфелевої вежі

Повʼязані теми:

Наступна публікація