На президента Парагваю подали третій позов про визнання батьківства

Президента Парагваю втретє через суд змушують визнати батьківство.

Фернандо Луго
AFP
Третя за рахунком жінка, яка стверджує, що батьком її дитини є президент Парагваю Фернандо Луго, подала до суду позов про визнання батьківства.

39-річна Дам'яна Ортензія Моран Амарілья ще в квітні 2009 року оголосила, що Луго - батько її дворічного сина Хуана Пабло. Однак заяву до суду жінка подала тільки 5 листопада. За законом Луго повинен протягом дев'яти днів після подачі позову заявити, що визнає або не визнає батьківство. Якщо президент обере другий варіант, йому доведеться пройти ДНК-експертизу. За словами позивачки, у випадку, якщо суд підтвердить батьківство Луго, вона вимагатиме від президента допомоги на харчування сина.

В минулому Фернандо Луго був католицьким єпископом. У 2005 році він склав з себе сан і пішов у політику. Президентом Луго став у 2008 році. Незабаром після цього, на початку квітня 2009 року, 26-річна Розаліта Вівіана Каррильо подала до суду позов про визнання президента батьком її дворічного сина Гільєрмо Арміндо. Президент одразу визнав правоту Каррильо і погодився виплачувати їй аліменти.

Потім інша мешканка Парагваю, 27-річна Беніньо Легісамон, оголосила, що також виховує сина Луго - шестирічного Лукаса Фернандо. У даному випадку президент не визнав своє батьківство, і судова справа тягнеться до цих пір. У червні Легісамон озвучила нові подробиці своєї історії - вона оголосила, що Луго нібито змусив її вступити у зв'язок насильно.

Нагадаємо, у квітні президент виступив із заявою, в якій приніс вибачення у зв'язку з висунутими проти нього звинуваченнями в батьківстві. Проте вже 21 червня чилійська газета El Mercurio опублікувала інтерв'ю Луго, в якому він висловив думку, що "у зв'язку з нещодавніми подіями католицькій церкви варто подумати про доцільність обітниці безшлюбності".

Що стосується Хуана Пабло, то до цього часу президент не підтверджував і не заперечував, що є батьком цього хлопчика. Моран Амарілья до недавніх пір стверджувала, що, на відміну від двох інших матерів, не буде звертатися до суду.
 

Читайте також:

Безвізовий режим з Парагваєм

Бразильські географи забули нанести на карту Еквадор

Ющенко сказав, що робота його дітей - відвідувати офіційні заходи

Латинська Америка повстала проти тероризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: