На рисових полях Японії з’явилися зображення Наполеона

Креативні японці почали відтворювати на плантаціях масштабні картини: цікаво та красиво.

Рисове мистецтво Японії
vill.inakadate.aomori.jp
Мешканці Інакадате "малюють" на полях вже більше 15 років
Японією поширюється новий різновид мистецтва, який ще не має власної офіційної назви. Щоб урізноманітнити процес вирощування рису, зайняті на сільськогосподарських роботах працівники почали створювати на плантаціях гігантські картини.

Першими "малювати" на рисових полях стали мешканці міста Інакадате в префектурі Аоморі ще в 1993 році. Невдовзі нове хобі захопило багато інших провінційних містечок країни.

Темами злакового мистецтва стають різні сюжети, в основному, традиційно японські. Але цього року в Інакадате "виростили" на полях портрет Наполеона. Раніше японці відтворили Мону Лізу Леонардо да Вінчі, утім, вона вийшла з дещо східним акцентом.

"Фарбами" для нового мистецтва слугують різні сорти рису, які висіюють за певною схемою. Чорний та жовтий рис висаджують на тлі його зеленого різновиду, так, щоб утворилася картина. Причому робити це доводиться по коліно у воді – такі особливості зростання цієї культури.

Сіють злаки в травні, картини починають з'являтися наприкінці червня, а в серпні вони стають найбільш чіткими. У вересні рис збирають.

Читайте також:

У Японії через кризу масово звільняють роботів

Офісним працівникам пропонують гончарство як різновид української йоги

В США почала польоти перша в світі авіакомпанія для домашніх тварин

В Китаї 300 котів врятували від продажу в ресторани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: