На російських зупинках поставили турнікети для корів

Турнікети повинні перешкодити забріданню корів до зупинок та позбавити людей сусідства з рогатою худобою.

У російському місті Междуреченську, що на півдні Кузбасу, місцеві комунальники встановили на околиці турнікети, аби корівки не забрідали на зупинні павільйони.

Жителі звернулися в міське управління благоустрою, транспорту і зв'язку з проханням позбавити їх від бездоглядних корів, що "окупували" зупинки на околиці.

Городяни відзначали, що доки корови відпочивають, зручно розташувавшись усередині зупинних павільйонів, люди вимушені чекати суспільний транспорт під дощем або пекучим сонцем. Крім того, корівки залишали усередині павільйонів відходи своєї життєдіяльності.

"Оскільки переговори з власниками живності не змінили ситуацію, комунальники замовили для зупинних павільйонів, розташованих в селищах на околиці міста, металеві вертушки-турнікети", - пояснив представник прес-служби обладміністрації.

Після установки турнікетів междуреченскі корови знайшли собі інший притулок, подалі від дороги.

"Роботу з коровами" ведуть і інші міста Кузбасу. У Таштаголі (південь області) ще менше десяти років тому можна було зустріти корів, що об'їдають клумбу біля пам'ятника Леніну в центрі міста. У зв'язку з цим міські служби стали висаджувати біля нього чорнобривці, що не припали до смаку тваринам, а також організували для них штрафстоянки. В результаті зараз бездоглядна велика рогата худоба практично не зустрічається в місті.

А в 2007 році владаи міста Березовського (північ регіону) разом громадськими діячами вирішили зробити "паспорти для корів", аби знати, чиї конкретно корівки об'їдають клумби в дворах багатоповерхових будинків. Проте згодом від ідеї відмовилися.

Читайте також:

У зоопарку Лондона відвідувачам показали левенят рідкісної породи

У США ведмідь вирішив відпочити на приватній віллі

Хом'як тероризує китайську сім'ю в помсту за вбивство подруги

В зоопарку Сан-Франциско показали новонароджених пінгвінів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: