На Сицилії виявлено інопланетян

В офіційному висновку розслідування вся відповідальність за пожежі, які виникали в сицилійському селі, покладена на "прибульців".

В Італії спеціальне розслідування причин низки спалахів холодильників, телевізорів і мобільних телефонів таки виявило винних. У офіційному висновку вся відповідальність за пожежі в селі Каннето ді Каронія, що на Сицилії, покладена на "прибульців, що тестують свою секретну зброю".

Інопланетянин
Сицилійські експерти впевнені, що на Сицилії побували інопланетяни і влаштували там пожежу (Фото: demiart.ru)
Три роки тому це поселення зацікавило світову громадськість після того, як місцеві жителі розповіли про факти щоденних спалахів побутової техніки. З метою розслідування того, що відбувається, на прохання італійського уряду в село прибули десятки експертів з Департаменту цивільного захисту, зокрема, вчені, інженери з електроніки та військовослужбовці. У дослідженні також взяли участь учені НАСА.

Дані дослідження говорять про те, що вогонь був викликаний "могутніми електромагнітними хвилями потужністю 12-15 гігаватт, які не створені людиною".

У звіті також говориться, що можливо неподалік від поселення приземлялося НЛО - на полі була виявлена поляна із згорілою травою.

"Ми не говоримо, що маленький зелений чоловічок з Марса влаштував підпали. Ми припускаємо, що винні якісь неприродні сили, здатні створити велику електромагнітну енергію, - сказав Франциско Мантегна Венерандо з відділу цивільної оборони Сицилії. - Це тільки один з варіантів. Ми також розглядаємо версію щодо випробувань секретної зброї".

Місцеві жителі з самого початку винили у всьому надприродні сили, а головний екзорцист Ватикану Отець Габріель Аморт сказав, що це справа рук Сатани.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: