На "справедливій карті світу" Україна опинилася в Південній Америці

На "справедливій карті світу" Україна опинилася в Південній Америці

Фото: Reddit.com

Якою стане карта світу, якщо кожна країна отримає територію за чисельністю свого населення.

"Новітня" карта світу / Фото: Reddit.com
В Інтернеті почала активно поширюватися так звана "справедлива карта світу", на якій розміри держав відповідають чисельності їх громадян.

На думку автора, користувача під ніком JPalmz, який розмістив своє творіння на ресурсі Reddit.com, "чесний" розподіл людей жилими територіями спричинить масові міграції. Наприклад, на місце Росії перейде Китай. А сама Росія переміститься в межі Казахстану.

На місці України опиниться Узбекистан, а українцям доведеться переселитися на місце Болівії у Південній Америці.

Канаді, другій за величиною країні у світі, довелося би пустити до себе індусів. А до Вест-Індії, як традиційно називають острови Карибського моря, додалася би повноцінна величезна арктична над-Індія.

Сполучені Штати - третя за чисельністю (310 млн) держава - залишилася би на своєму місці. Але, на думку JPalmz, американцям все-таки не вдасться уникнути переїзду до Китаю, якщо включити до площі КНР частково незалежний Тайвань та низку інших територій з тим же статусом.

Бразилія та Ірландія залишилися би на своєму місці. А деякі країни "посунуться" лише на кілька кроків - Туреччина - на місце Ірану, Гондурас - у Нікарагуа, а Непал - до М'янми.

Натомість Пакистан базуватиметься аж в Австралії, а австралійцям доведеться переїжджати до Іспанії. Ще один цікавий поворот – дві Кореї навіть на новій карті залишаться сусідами, і навіть збережуть своє розташування щодо одна одної. Південна Корея відправиться на південний край Африки, в ПАР, а КНДР займе розташовану північніше територію Ботсвани.

Читайте також:

Названо найбільш вимираючу країну на Землі

Помилка на Google призвела до вторгнення військ Нікарагуа в Коста-Ріку

До рейтингу світових диктаторів увійшли троє лідерів СНД

Легендарний радянський розвідник передрік розпад США

Повʼязані теми:

Наступна публікація