На старому дивані знайшли кров Пушкіна

У Петербурзі знайшли диван, на якому помер Олександр Пушкін, зі слідами крові великого поета.

Музейним працівникам вдалося знайти диван, на якому помер Олександр Пушкін. Судмедекспертиза встановила, що кров, що залишилася на предметі меблів з музею-квартири на Мойці, дійсно належить поету.

Про це повідомив заступник начальника бюро судмедекспертизи Ленінградської області Юрій Молін в річницю дуелі між Пушкіним і Дантесом 8 лютого.

Фахівці порівнювали плями крові на дивані з кров'ю на жилеті; було встановлено, що їх групи збігаються. Крім того, експерти з'ясували, що локони волосся, що зберігаються в музеї-квартирі Пушкіна на Мойці, мають ті ж морфологічні ознаки, що й кров.

Були застосовані й інші методи дослідження. Виявилося, що місце розташування плями крові в точності відповідає характеру поранення поета. "Ми знайшли у себе в штаті лікаря, який відповідає віку й статурі Пушкіна, поклали його на аналогічний диван, що дозволило нам зробити подібний висновок", - розповів Молін.

Диван, на якому помер поет, весь цей час зберігався в музеї-квартирі: у 1937 році його передали туди зі сховищ Державного Ермітажу. Однак те, що диван насправді належав родині Пушкіних, довгий час ставилося під сумнів.

Те, що предмет меблів міг насправді стояти в останній квартирі поета, довела директор музею Галина Седова.

Читайте також:

Берлусконі розповів анекдот про Діву Марію ченцям у Віфлеємі

Мозок Леніна виявився меншим, ніж у нормальної людини

В Пушкіна знайшли єврейське коріння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: