Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині спекли рекордну 8-метрову піцу

Страву розмістили на центральній площі районного центру.

Велетенську піцу "Маргарита" робили протягом суботи в середмісті Чорткова на Тернопільщині. Виготовляли страву просто неба, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Метою було встановити новий національний рекорд – випекти найбільшу круглу піцу діаметром 8 метрів. Її фрагментами випікали в електричних печах та викладали на підставки на центральному майдані.

ВідеоНа Тернопільщині просто неба роблять найбільшу піцу в Україні

Встановлюють новий національний рекорд - найбільша кругла піца діаметром вісім метрів. Велетенська "Маргарита" складається із трьохсот менших, які ще гарячими зліплювалися одна до одної сиром. Встановлює рекорд місцевий піцайоло Віталій Колошиць, який весною ввійшов у сотню найкращих піцайол світу з виготовлення неаполітанської піци.  

На Тернопільщині просто неба роблять найбільшу піцу в Україні

Велетенська "Маргарита" складалася з 300 менших, які ще гарячими зліплювалися одна до одної сиром. Встановлював рекорд місцевий піцайола Віталій Колошиць, який навесні ввійшов у сотню найкращих піцайол світу з виготовлення неаполітанської піци. "Я бачив, як робили рекорд італійці. В них вона 40 метрів, правда. Світовий рекорд. Але зараз ми робимо, і я відчуваю себе частинкою цієї великої культури, це неперевершене щось", - зізнався він.

На виготовлення страви знадобилося 200 кілограмів тіста, 80 кілограмів моцарели, 5 кілограмів свіжого базиліку і 50 літрів томатної сальси. За процесом спостерігали сотні людей, які й покуштували виріб після того, як рекорд було зафіксовано.

Залиште свій коментар

Вибір редакції