На уніформу стюардес встановлять датчики для захисту від фетишистів

Для японських авіакомпаній фетишисти, які викрадають форму стюардес (особливо цінується вже поношена), стали справжньою проблемою.

На уніформу стюардес японської авіакомпанії All Nippon Airways (ANA) будуть встановлені комп'ютерні датчики, які зможуть простежувати їхнє пересування з космосу.

Таким чином в Японії збираються випробувати новий метод боротьби з чорним ринком робочого одягу співробітниць повітряного флоту.

Протягом десятиліть накрохмалена ділова форма стюардес японських авіаліній є мрією фетишистів та осіб, які хочуть урізноманітнити своє інтимне життя рольовими іграми. Багато японських магазинів продають дешеві підробки уніформи стюардес, але автентичний варіант йде на вагу золота, і справжню уніформу звичайній людині купити майже неможливо. Ще дорожче на секс-ринку коштує форма, яка побувала безпосередньо на тілі стюардеси.

Через незаконну торгівлю уніформою стюардес авіакомпанії зазнають значних збитків. Так, кілька років тому форма стюардес бізнес-класу компанії New Japan Airlines (JAL) була викрадена і з'явилася у продажу на Інтернет-аукціоні. Компанії довелося заплатити більше 2 тисяч доларів, щоб викупити її назад.

П'ять років тому більше десяти комплектів уніформи були викрадені під час зйомок реклами для ANA. Вісім комплектів поліції вдалося знайти, ще чотири так і залишилися в розшуку. За деякими даними, один з них був проданий на чорному ринку за 16,5 тисяч доларів.

Тепер комп'ютерні датчики ушиватимуться в одяг стюардес, щоб спідниці, піджаки і пілотки завжди були під контролем. Подібне рішення після авіакомпанії ANA готова ухвалити і компанія JAL.

Читайте також:

Індійські пілоти побилися через стюардесу під час польоту

У Норвегії шукають добровольців для роботи в безкоштовних борделях

Французькі рекламісти прирівняли куріння до орального сексу

В ОАЕ чоловік розірвав шлюб після того, як побачив у нареченої бороду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: