На Вінниччині живе пес, який розвʼязує задачі із математики для другокласників

Дата публікації
Перегляди
5937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Вінниччині живе пес, який розвʼязує задачі із математики для другокласників

Тварина любить розвʼязувати математичні задачі

Тварина любить інтелектуальні ігри. 

Пес, що вміє рахувати, живе на Вінниччині. Ротвейлер Лорд дасть фору другокласнику, бо саме рівня шкільної програми з математики за другий клас наразі досяг пес. Собака додає, віднімає, множить та ділить. Його господар і далі розвиває математичні здібності вихованця. Утім, каже, що гадки не має, як у собаки виходить лічити, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лорд, граючись, розв'язує приклади на три дії, які є в шкільній програмі за другий клас. Математичні здібності у свого ротвейлера господар помітив ще півтора року тому. Спочатку пес швидко та чітко виконував усі команди.

За шматочок сиру чи сосиску Лорд готовий на будь-яку інтелектуальну гру з господарем. Спочатку чоловік учив собаку рахувати на паличках. Згодом змайстрував рахівницю з металевими цифрами. Потім дійшло і до таблиці множення. Тому, зараз Лорд із легкістю і ділить, і множить. Щоразу власник чотирилапого ускладнює завдання: приклади дає на більше дій, а завдання - і усно, і візуально.

Сусіди не вірили, що у їхньому селі є пес, який рахує. Охочих побачити це на власні очі стає дедалі більше. Найчастіше подивитися на розумного пса приходять діти.

Подружжя пенсіонерів розповіло, що ротвейлера ще маленьким їм подарував син. Жінка спочатку наполягала відмовитись від двомісячного цуцика. Утім, чоловік став на захист пса і тепер не шкодує. Щоправда, каже, що не має змоги звозити його до кінологів, щоб визначити, як у собаки виходить рахувати, і чи є ротвейлер-математик унікумом.

На Вінниччині живе пес, що вміє рахувати

На Вінниччині живе пес, що вміє рахувати

Господар Лорда й надалі планує розвивати його математичні здібності. Тепер його вчитимуть розв'язувати приклади на чотири дії не для конкурсів і олімпіад, а для загального розвитку пса.

 

Нагадаємо, що раніше у Дніпропетровську собака стала зіркою, майстерно заспівавши під кларнет

Кореспондент ТСН Анна Тітовська.

Наступна публікація