На Волині вивели справжню формулу кохання

Космобіолог з Волині 20 років працював над формулою кохання.

Понад 20 років працював над формулою кохання Олександр Висоцький із Волині. З'ясував, що за таємницю палкого і вічного кохання відповідальне ніяк не серце, а вся справа в біо-ритмах людини. Їх легко визначити за датою народження. Винахідник стверджує, що, використовуючи його теорію сумісності, можна не лиш мати гармонію, а й керувати спадковістю.

Формулу кохання він винайшов давно і навіть запатентував її, але загального щастя не обіцяє. Каже, готовий дати людству ключ, а чи скористатись він ним, то справа кожного.

За словами космобіолога Олександра Висоцького, люди можуть як зародити почуття, так і зберегти, і розвинути їх. Якщо у партнерів фізичні, інтелектуальні, емоційні та інтуїтивні біоритми збігаються на 60%, можна казати про вдалий шлюб. Якщо ж на 80% і більше – союз ідеальний.

Висоцький розповідає, що таку сумісність - на рівні біополя. Люди один одному не заважають, не дратують. І оця гармонія коливань створює відчуття незвичне, яке і називають коханням.

Він дослідив понад 25 тисяч пар і дійшов невтішного висновку: справжню свою половину інтуїтивно знаходять одиниці.
Якщо ж використовувати теорію сумісності, стверджує Олександр, можна уникнути багатьох драм і навіть трагедій. І, як приклад, наводить шлюб принца Чарльза та принцеси Діани. У них категорично не збігалися фізичні біоритми.

Негармонійні стосунки батьків підсвідомо наслідуватимуть і діти. Тим часом, у сумісних за біоритмами пар – гарні, розумні, здорові і потенційно щасливі в коханні нащадки.

Докладніше про формулу кохання - на відео ТСН.

Читайте також:

Сьогодні закохані відзначають День святого Валентина

Басков та Кабальє зійдуться на День закоханих

Більше половини росіян вірять в кохання з першого погляду

ВідеоНа Волині вивели справжню формулу кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: