Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Ямайці чоловік прийшов за виграними у лотерею грошима в моторошному костюмі

Він одягнув маску зі знаменитого фільму жахів "Крик".

На Ямайці чоловік виграв в лотерею 158 мільйонів ямайських доларів, що становить 322,9 млн. гривень, і прийшов за ними у моторошній масці.

Про це пише Unilad.

Чоловік на ім’я А. Кемпбелл виграв у ямайській лотереї SuperLotto більше 150 млн. ямайських доларів. За виграшем він вирішив прийти не у звичайному одязі: на вручення чоловік одягнув довгу мантію і моторошну маску зі знаменитого фільму жахів "Крик". Організатори, які видавали Кемпбеллу чек, підтримали вибір костюма. Справа у тому, що в цій країні нести із собою гроші у таких розмірах може бути дуже небезпечно.

За час існування лотереї SuperLotto на Ямайці джекпот в ній зривали всього четверо щасливчиків, і жоден з них не захотів розкрити своє ім'я. Зазвичай переможці маскувалися за допомогою перук, окулярів і фальшивих вусів. Нинішній володар чеку  виявився найбільш креативним і, намагаючись зберегти анонімність, навпаки прославився.

Нагадаємо, у США чоловік виграв у лотерею один долар, але суму він не захотів отримати на звичайному чеку й попросив величезний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції