На Закарпатті затримали чоловіка, який регулярно крав із магазину дорогий віскі

На Закарпатті затримали чоловіка, який регулярно крав із магазину дорогий віскі

Чоловік кілька разів потрапляв зі злочином на записи камер спостереження.

У закарпатському Берегові затримали місцевого мешканця, який кілька разів непомітно виносив дорогий віскі з магазину.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області. 

Правоохоронці відзначають, що чергову крадіжку спритника попередив охоронець закладу, який простежив за підозрюваним і сам побачив, як чоловік кладе до кишені дорогий напій, тож чоловіка затримали і викликали копів.

"Як з’ясувалося, це вже не вперше чоловік краде алкоголь з цього торговельного закладу. Попередні рази чоловік заходив до магазину, брав пляшку віскі та виходив, непомітно приховуючи неоплачений товар у кишені. Про це, зокрема, свідчать записи на відеокамерах магазину. За фактом крадіжки поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України", - розповідають правоохоронці. 

Нагадаємо, що у столиці невідомі хлопці почали чинити самосуд над кишеньковими злодіями. Аноніми кажуть, що правоохоронні органи не можуть подбати про безпеку та майно своїх громадян, тому вони будуть робити це своїми методами. На відео видно, як невідомі хлопці зупинили двох злодійок і силою змусили повернути гроші жінці, у якої перед цим відкрили сумку і забрали із гаманця чотири тисячі гривень. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин