На Закарпатті зловили сомалійців, які за зірками йшли в ЄС

На Закарпатті зловили сомалійців, які за зірками йшли в ЄС

Ілюстрація / Фото: Мукачево.net

Порушники, які йшли в країни ЄС заблукали на Закарпатті, а коли зупинилися, щоб знайти дорогу, були затримані прикордонниками.

У Закарпатській області на кордоні України та Угорщини у районі річки Тиса прикордонники вночі затримали чотирьох незаконних мігрантів із Сомалі, які мали намір потрапити в Євросоюз.

Як повідомили у Чопському прикордонному загоні Держприкордонслужби України, порушники, заблукавши, знайшли притулок в очереті біля річки Тиса.

"Не знаючи, що за ними спостерігають прикордонники, четверо невідомих розглядали зоряне небо, мабуть, намагаючись таким чином хоч якось зорієнтуватися і визначити, у якому напрямку їм рухатися", - зазначили прикордонники.

Повідомляється, що серед затриманих було чоловіки віком від 19 до 23 років без документів про посвідчення особи.

Крім того, у ніч на четвер на вокзалі міста Чоп Закарпатської області прикордонники затримали ще трьох незаконних мігрантів, вихідців із Молдови.

"На даний час усі порушники притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 204 ч. 2 Кодексу України про адміністративні порушення за спробу незаконного перетину державного кордону", - додали у прикордонній службі.

Наголошується, що всі вони перебувають у пункті тимчасового утримання Чопського прикордонного загону, очікуючи рішення суду.

Читайте також:

Вчені знайшли скам'янілі рештки шаблезубої білки з "Льодовикового періоду"

Чоловік потай годував дружину стероїдами, щоб вона розтовстіла і сиділа вдома

У ранковому шоу чоловічі геніталії показали на весь екран (фото)

У США завелася двоголова змія-альбінос

Повʼязані теми:

Наступна публікація