На Житомирщині на 8 березня жінкам подарують шоколадні пеніси

Чоловічий дітородний орган виконаний в найдрібніших деталях. Є можливість вибору - маленькі коштують по 6 гривень, а великі дорожчі - по 27 гривень.

У Бердичеві на вітрині магазину виставлені на загальний огляд "солодкі" чоловічі дітородні органи, причому виконані в найдрібніших деталях.

Шедеври кулінарно-порнографічного мистецтва завезли в магазин "Ласощі", що знаходиться в центрі міста на вулиці Карла Лібкнехта - якраз поряд з дитячим садком і двома школами.

Видання "ЖЖ" нагадує, що у той час, коли по всій країні йде масштабна боротьба з порнографією, місто Бердичів "прямо очах у численних охоронців порядку перетворюється на гніздо пороку".

Шоколадний символ чоловічої гордості в найдрібніших подробицях відображає форму справжнього, відрізняючись хіба що за розміром. Втім, і тут є можливість вибору - маленькі коштують дешевше (6 грн. 50 копійок), а великі відповідно дорожчи й (27,50 грн).

Ймовірно, що подібний специфічний товар завезли у магазин до Дня свята 8-е березня - як жартівливий подарунок від кавалерів для милих дам. Але, додає видання, викликає обурення той факт, що цей товар перебуває у відкритому продажі.

Читайте також:

У Львові продають шоколадну "Камасутру"

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

Споживання солодощів виховує в дітях агресію

Повʼязані теми:

Наступна публікація