Найбруднішим та найдорожчим містом Європи визнано Лондон

Американська компанія оцінила європейські міста по 20 параметрах, порівнявши мешканців, архітектуру, кухню та розваги.

Американська компанія TripAdvisor, що надає консультації туристам, готелям, курортам і туроператорам по всьому світу, випустила черговий рейтинг європейських міст, заснований на думці людей, що їх відвідали.

Міста оцінювалися по 20 параметрах: від кращих парків і кухні до найжахливішої архітектури і погано одягнених мешканців. У кожній категорії вказані лише міста, що зайняли перші три місця. Завдяки різноманітності номінацій склалася цікава картина.

Так, Лондон який зустрічається чи не в кожній категорії, названий найдорожчим і найбруднішим містом, де при цьому ще і найгірша кухня, а мешканці найгірше за всіх одягаються. Проте в Лондоні самі найкращі в Європі міські парки, безкоштовні розваги і найцікавіше нічне життя.

Париж виявився найменш доброзичливим і найбільш перехваленим європейським містом, однак його жителі одягнені краще за всіх, і кухня в Парижі найкраща. Столиця Франції виявилася другою серед найбрудніших міст Європи, поступившись Лондону і випередивши Афіни. А в категорії "найромантичніше місто" Париж поступився Венеції, романтичність якої не знижує навіть той факт, що це місто є одним з найдорожчих в Європі (3-е місце).

Найдоброзичливіші до приїжджих люди живуть в Дубліні, Амстердамі та Единбургу. Найнуднішими містами Європи визнані Брюссель, Цюріх і Дублін, а найчистішими — Копенгаген, Амстердам і Барселона, причому Барселона ще і випередила всіх по красі архітектури.

Москва згадана в трьох "негативних" категоріях: "Найменш доброзичливе місто" — 3-е місце, "найгірша кухня" — 2-е місце, "Найбільш погано одягнені мешканці" — 3-е місце. Цікаво, що у всіх цих категоріях Москву випереджає Лондон.

У мерії Москви не згодні з висновками TripAdvisor. "Рейтинги, як в цього американського агентства, завжди публікуються навесні на початку туристичного сезону, і Москву в них завжди ображають. Нещодавно найдорожчим містом обізвали, але ж в нас найдешевший проїзд в метро в світі і найдешевший батон хліба", - говорить прес-секретар комітету з туризму мерії Москви Дмитро Шульцев.

"Наше хлебосольство показане на низькому рівні, хоча росіяни завжди були найдоброзичливіші. Наші дівчата дорого одягаються, а щодо кухні — саме у нас зібрані всі кращі кухні та кухарі світу. Москва — краще місто світу!", - додає він.

В той же час прес-секретар Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна знаходить оцінки TripAdvisor справедливими. "У нас дійсно недружнє місто, в аеропортах прикордонники не посміхаються, відношення митників - хамське, міліціонери вимагають гроші за відсутність реєстрації, а туалети - просто ганьба. Що стосується кухні, то для турфірм велика проблема знайти відповідне місце для годування груп, не дивлячись на велику кількість ресторанів. Або дорого, або неякісний. Про одяг теж ясно - багато громадян одягаються на Черкизівському ринку. Є у нас товариші, які добре одягаються, але вони мабуть, в метро з туристами-іноземцями просто не їздять", - пояснює пані Тюріна.
 

Читайте також:

Відпочинок у Криму подорожчає на чверть

Замість Туреччини і Єгипту українці все частіше обирають Крим

Львів став культурною столицею України

Найбільший туроператор Європи вийшов на український ринок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: