Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надмірна вага та постійне сидіння. Експерти назвали основні причини болей у спині

Болі у спині можуть бути викликані різними причинами.

Експерти назвали основні причини неприємних відчуттів у хребті, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Окрім хронічних захворювань, наприклад, остеохондрозу, малорухомий спосіб життя – основна причина болю в спині. У разі постійного сидіння, основне навантаження спрямовується на хребці та м'язи спини. Їх потрібно розслабляти кожні 10-15 хвилин, наприклад, просто ставши на ноги.

Ще однією причиною болей у спині може бути надмірна вага. Зайві кілограми стискають міжхребетні диски. Позбавтеся зайвої ваги, адже це, щонайменше, зменшить болі.

Як правило, викривлення хребта люди отримують змалку. З віком це прогресує і призводить до нестерпного болю у спині. З такими проблемами треба негайно звернутися до лікаря.

Також якщо спина час від часу дає про себе знати, перед тим, як розпочати займатися фітнесом, потрібно пройти консультацію у лікаря. Здорову спину простіше зберегти і підтримувати, ніж відновлювати. І що раніше починати турбуватися про неї, то довше вона залишиться гнучкою і здоровою.

Нагадаємо, дослідження американських лікарів встановило, що регулярні недосипання підвищують ризик смерті через інсульт у людей із серцево-судинними захворюваннями та цукровим діабетом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції