Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі шанувальники виявили вже 8 малюнків на стінах міста.

У Парижі виявили вже вісім нових робіт вуличного художника Бенксі. Першу виявили 20 червня - у Всесвітній день біженців.

На ній зображена дівчинка, яка зафарбовує рожевим візерунком чорну свастику, залишивши лежати на підлозі свій спальний мішок і іграшку. Графіті розташоване на стіні колишнього центру приймання мігрантів на півночі Парижа.

Бенксі в Парижі_7
ABC News

На іншому графіті Бенксі можна побачити загорненого у червону тканину Наполеона, що проходить через Альпи. Це відсилка до відомої картини Жака-Луї Давида. Припускають, що таким чином Бенксі хотів привернути увагу до закону про заборону на носіння бурки і нікаба, який ухвалили 2010 року, передає Wonderzine.

Бенксі в Парижі_6
Reuters

Також на графіті з’являються щури. Це символ "робітничого класу", на думку шанувальників Бенксі.

Бенксі в Парижі_1
Reuters

Ще одна робота із зображенням скорботної жінки з'явилася на дверях концертного залу Батаклан, де 2015 року стався теракт, який забрав життя понад сотні людей.

Бенксі в Парижі_5
Reuters

Останню виявили лише через тиждень - сьогодні, 27 червня.

Бенксі в Парижні_8
Reuters

Не всім мешканцям Парижу графіті припали по душі – деякі вже встигли спаплюжити. Так, роботу із дівчинкою та свастикою замалювали синім кольором.

Нагадаємо, турист Джейсон Стеліос з Англії стверджує, що випадково сфотографував невловимого стріт-художника Бенксі, який ніколи не потрапляв в об’єктиви камер. "Я не прихильник стріт-арту, але я вражений, що побачив Бенксі в дії. Тут він допомагає людям своїм мистецтвом", - сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції