Найбільш травмований чоловік Британії знову потрапив на лікарняне ліжко

У результаті останнього нещасного випадку, коли 58-річний британець опинився під екскаватором, який перекинувся, він пошкодив ноги.

Британський фермер Мік Уіларі, який носить горде звання найбільш схильного до травм жителя королівства, знову опинився на лікарняному ліжку.

У результаті останнього нещасного випадку, коли 58-річний британець опинився під екскаватором, який чомусь перекинувся, він пошкодив ноги.

Безпосередньо перед цією травмою Мік підвернув гомілку, послизнувшись на картоплині, і і розбив голову, спіткнувшись об кота.

На рахунку британця - всі класичні травми, які трапляються з людьми, включаючи падіння з коня і з ковша екскаватора. Всього за своє життя він отримав 30 травм і 15 переломів.

Отримувати травми не завжди так неприємно. Наприклад, британська поетеса Керол Енн Даффі написала поему, присвячену травмованій нозі Девіда Бекхема.

Поема Даффі називається "Ахілл" і містить посилання на міфічного античного героя та порівняння стародавніх військових битв з сучасними футбольними баталіями.

Читайте також:

Лідера Палестини госпіталізували: він впав, коли вставав з ліжка

Британська поетеса присвятила поему травмі Бекхема

Заступник Черновецького Басс зламав хребет

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: