Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наливайченко розповів про роботу спецслужб з екстрасенсами, СБУ відповіла йому роликом з шаманом

У відомстві потролили колишнього очільника.

Служба безпеки України спростувала інформацію екс-голови відомства Валентина Наливайченка про роботу служби з фахівцями з "екстрасенсорними здібностями". Раніше він про це заявляв в інтерв'ю ЗМІ.

В СБУ припускають, що Наливайченко міг розповідати про особистих позаштатних радників у 2014-2015 роках. І вирішили зняти тролінг-відео.

"Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливої подібної співпраці. Під час зйомок жоден "консультант" - шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг, відьма не постраждали", - йдеться в повідомленні СБУ.

Шаман

Не відповідає дійсності інформація видання «Страна.ua» з посиланням на інтерв’ю з Валентином Наливайченком щодо залучення до роботи в СБУ фахівців з екстрасенсорними чи магічними здібностями. Разом з тим, не виключаємо, що мова в інтерв’ю могла йти про особистих позаштатних радників В. Наливайченка у 2014-2015 роках. Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливої подібної співпраці. Під час зйомок жоден «консультант» - шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг, відьма не постраждали.

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, September 18, 2018

Як відомо, Наливайченко в інтерв'ю виданню "Страна.ua" заявив, що СБУ працювала з людьми, які могли дистанційно визначити думки людей.

 "Є в одній галузі фахівці (правда, я не знаю, що зараз там натворили штабісти Порошенко), які дійсно на відстані можуть визначати настрої, поведінку, а іноді і думки людей, які цікавлять спецслужби", - сказав він.

Нагадаємо, раніше в МОЗ України заявили про намір скасувати видавання спеціального дозволу на заняття народною медициною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції