Наречені Дніпропетровська влаштували карнавал кохання

Суть свята - повернути молоді повагу до сімейних цінностей. Більше 60 дівчат в білих нарядах взяли участь у параді.

Центр Дніпропетровська 28 і 29 червня перетворився на величезну весілля. Більше 60 дівчат в білих нарядах взяли участь у карнавалі кохання. Як кажуть організатори, суть минулого свята - повернути молоді повагу до сімейних цінностей. "Я сама одружена вже вісім років, але в цей раз вирішила надягти весільне вбрання. По-перше, впевнена, що кожній жінці хочеться побувати в ролі нареченої ще раз, адже це справді незабутнє свято. По-друге, ідея параду мені дуже близька. Сьогодні молоді люди геть забули, що таке родина. Потрібно повертати традиції!" – зізналася одна з учасниць карнавалу Олександра Бардунова. Окрім наречених, парадом по Дніпропетровську прошлись і дружки, які заради такого дефіле одягли найкращі свої вечірні вбрання.

Розпочався Карнавал у Театрі опери та балету. Тут наречені зі своїми чоловіками-нареченими станцювали весільний вальс й запустили в небо 80 білих голубів. Фінал свята відбувся на фестивальному причалі, де наречені за старовинною традицією кидали букети своїм незамужніх подружкам. На жаль для багатьох молодих глядачок, букети дісталися тільки учасницям карнавалу, які знаходилися ближче всіх до сцени, та ще й відгороджені загорожею та міліціонерами. А щасливі власниці весільного трофею не приховували своєї радості: "Я за все життя була на двох весіллях, і мені жодного разу не вдавалося спіймати букет. Але тут мені пощастило - букетів було багато, так що всі, хто хотіли зловити квіти, спіймали. Сподіваюся, тепер знайду свою любов", - щасливо посміхається дружка Вікторія.

Деякі вбрання наречених були дуже незвичайними. Наприклад, Наталя Клявзо запам'яталася тим, що ризикнула надіти ультракоротку сукню, яка була так доречна у спеку. "На весіллі у мене було звичайне довге плаття. А ось на свято мені захотілося надягти що-небудь незвичне, і я вибрала міні-наряд. Думаю, що зараз я б його ризикнула надягти навіть на власне весілля, а не тільки на парад. У ньому дуже комфортно - мені, мабуть, єдиною з усіх наречених не жарко", - сміється учасниця параду.

Весільний парад очолювала колона з байкерів, ретромашин та весільних лімузинів. За все, як нам розповіла автор проекту свята Марина Денисенко, в цей день по Дніпропетровську проїхали 24 унікальних авто. Найбільший же інтерес у городян викликали два величезних лімузина і раритетна "Чайка".

Читайте також:

В Нью-Йорку пройшов "Парад русалок"

Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців

В Європі пройшов парад сексменшин

Антикризовий парад білявок у Латвії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: