Нащадок Гітлера прийняв іудаїзм та переїхав до Ізраїлю

Правнук фюрера, щоправда, не пов'язаний з ним генетично, викладає Талмуд в одному з ізраїльських університетів.

В Ізраїлі мешкає правнук нацистського фюрера Адольфа Гітлера. Він прийняв іудаїзм та викладає у місцевому університеті Талмуд.

У нього немає зовнішньої схожості з фюрером, він ніяк не пов'язаний з ним генетично, але вважає за краще не розкривати своє ім'я, пише італійська газета La Repubblica, яка все-таки дізналася про його походження.

Він народився у Франкфурті в 1952 році. Його бабцю звали Ерна Патра Гітлер, вона була заміжня за сином зведеного брата Гітлера та дуже пишалася приналежністю до цього клану. Втім, після війни все ж таки вирішила прибрати зі свого прізвища букву "т".

Його батьки служили у вермахті. Батько розлучився з матір'ю незадовго до його народження. Дитинство у чоловіка було дуже важким: вони з матір'ю переходили з будинку в будинок, коли нічим було платити за житло. Бабця нічим не допомагала їм, з батьком він бачився дуже рідко.

Мати била його, іноді так сильно, що він не міг працювати. Він прочитав "Mein Kampf" ще в юності. І здивувався дурості людей, що проголосували за людину, яка писала такі речі.

"Мій шлях до іудаїзму був довгим", - каже правнук Гітлера. Після школи він пішов в армію, там вибрав курс теології, вивчення якого припускало поїздку до Ізраїлю. Приїхавши туди, він відчув себе як вдома. Залишився там і прийняв іудаїзм.

Він називає себе пацифістом і впевнений, що демократія сама проявить себе в дотриманні прав меншин. Він розповів своїм студентам про своє походження, а один з них сказав йому: "Уяви, що твій дід міг відправити мою бабусю на мило". Коли про його історію стало відомо, багато хто перестав з ним вітатися, а його дітей в школі називали "нацистами".

Наразі в Ізраїлі проживає близько 300 навернених німців. Багато хто з них не хоче розкривати свого походження, вважаючи за краще приховувати минуле.

Нащадки Гітлера також живуть у США. Троє синів племінника фюрера домовилися між собою не залишати потомків, таким чином перервавши цей рід.

Читайте також:

Ватикан розсекретив змову Адольфа Гітлера

Рентгенівські знімки голови Гітлера виставили на Інтернет-аукціон

Пейзажі та натюрморти Гітлера продадуть з аукціону

Гітлера позбавлять звання почесного громадянина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: