Настільні ігри нацистів можна купити

Один з німецьких колекціонерів виставив на аукціон колекцію настільних ігор, які було зроблено в нацистській Німеччині.

Настільна гра
Lenta.ru
Так виглядає одна з ігор, створених у нацистській Німеччині.
На аукціоні Mullock Madeley в британському графстві Шропшир буде продана колекція настільних ігор, зроблених в нацистській Німеччині, повідомляє BBC News. 

На продаж їх виставив один з німецьких колекціонерів, оскільки, згідно з законами ФРН, продаж предметів, що відносяться до часів Третього рейху, на території самої Німеччини заборонений. 

У одній з виставлених на аукціон ігор, "Бомбардувальники над Англією", потрібно просуватися по крапках і "бомбити" британські міста, кораблі й маяки. У іншій - висаджувати німецький десант на територію Великобританії. Ще в одній грі німецькі підводні човни повинні просуватися у бік бази британського ВМФ у затоці Скапа-Флоу, знищуючи при цьому кораблі ворога.

За словами фахівців, всі ці настільні ігри є дуже рідкісними, вартість деяких з них перевищить триста фунтів. Крім нацистських ігор, на аукціоні буде представлений дартс, зроблений, очевидно, в 1944 році в звільненій Бельгії. У ньому гравцям пропонується кидати дротики по німецьких містах, нацистській символіці, а також по плакату Адольфа Гітлера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: