Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наступниця Ґрампі: українка в США тримає вдома найпохмурішу кицю в світі

Наступниця Ґрампі: українка в США тримає вдома найпохмурішу кицю в світі

За словами власниці, киця сувора не лише на вигляд.

Вона не любить гучних звуків, але обожнює хазяйку. У чотирилапої на ім'я Киця вже майже 80 тисяч підписників в Instagram.

Фото суворої кішки посилають друзям, аби проілюструвати, наприклад, як виглядає ранок без ранкової кави, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

"Усе почалося три роки тому, коли наші друзі почали приходити й казати: "О, Боже, що з вашою кішкою", - розповідає власниця чотирилапої українка Вікторія Отдєльнова.

Впродовж шести років дівчина живе в американському штаті Флорида. Кошеня їй купив чоловік. "Їй був десь місяць. Крихітна сиділа у мене на долоні. Ось прийшов, подивився, каже: "Вона така мила, обрав її". 

Варто було Вікторії завести Киці Instagram, як у Мережі чотирилапу прозвали наступницею відомої кішки Ґрампі. Киця така ж сувора на вигляд. І, каже власниця, не лише на вигляд!

Сміятися при Киці не можна, навіть коли дуже хочеться, бо це її нервує. "Якщо починаєш гучно сміятися - я, буває, ввечері сиджу й читаю Instagram - вона підходить і починає гарчати на мене", - пояснює Вікторія. 

Але насправді, додає, Киця лагідна та обожнює людей. Просто по-своєму. "Деколи чоловіка довго немає вдома, вона може прийти, кувиркатися у нього під ногами, пригортатися. Але кусає вона його більше, ніж мене", - розповідає дівчина.

Вболівальників у Киці більшає з кожним днем. Вікторію завалюють питаннями щодо наявності футболок чи інших товарів з похмурою кішкою. І вона вже починає серйозно над цим задумуватися. Як і над благодійними проєктами - їх американці люблять так само, як і мерчандайз.

Відео Українка у США тримає вдома найпохмурішу кицю в світі

Найпохмуріша киця в світі з добрим серцем, але складним характером. Інтернетом ширяться фото суворої кішки з Америки, у якої вже є власний Instagram. Із її хазяйкою - українкою Вікторією - поспілкувалася ТСН.

Українка у США тримає вдома найпохмурішу кицю в світі

14 травня минулого року у віці семи років померла кішка-мем Ґрампі Кет, яку насправді звали Соус Тардар, а скорочено Тард. Вона підкорила серця людей своїм поглядом – хмурим, сердитим та цинічним. ТСН.ua пригадав, як хворобливе кошеня стало справжньої зіркою та улюбленцем мільйонів. Матеріал можна знайти за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції