Нацистський лікар створив у Бразилії "місто близнюків"

Лікар-фашист Йозеф Менгеле втік від правосуддя та продовжував свої досліди над людьми у Латинській Америці.

Аргентинський історик Хорхе Камараса розгадав таємницю бразильського міста Кандідо Годой, в якому кожна п’ята жінка народжує близнят, причому часто світловолосих і блакитнооких.

За даними історика, в 1960-х роках мешканцям цього міста надавав медичну допомогу нацистський лікар Йозеф Менгеле, що знищив в роки Другої світової війни тисячі в'язнів концтабору Освенцим. Він втік від правосуддя та продовжував свої досліди над людьми у Латинській Америці.

У своїй новій книзі "Менгеле: Ангел Смерті в Південній Америці" історик досліджував діяльність нацистського злочинця останніми роками його життя, пише видання The Daily Telegraph.

Як відомо, Менгеле в 1945 році втік з Німеччини і переховувався в Аргентині, Парагваї і Бразилії, де і помер в 1979 році.

Камараса переконаний, що в Кандідо Годой Менгеле продовжував свої досліди з підвищення народжуваності, які, за задумом фашистів, повинні допомогти "арійській расі" захопити світ.

За даними історика, спочатку Менгеле працював з худобою на фермах в Аргентині, але втік з країни, коли там був викрадений ізраїльтянами інший нацист - Адольф Ейхман (у 1960 році його таємно вивезли до Ізраїлю, а потім стратили).

У Бразилії Менгеле став відвідувати Кандідо Годой під виглядом ветеринара і лікаря, і незабаром після цього різко збільшилася кількість близнят, що народжуються. Історик вважає, що місто могло слугувати "лабораторією, де Менгеле нарешті зміг виконати свої мрії про створення надраси світловолосих, блакитнооких арійців".

Місцеві жителі, яких опитав Хосе Камараса, розповіли, що в 1960-х роках в місті з'явився якийсь медик, який лікував худобу і людей, а також займався штучним заплідненням. Колишній мер, лікар Аненсія Флорес де Сілва, який свого часу намагався вирішити загадку "міста близнят" і опитував жителів, розповів, що загадковий доктор називав себе Рудольфом Вайсом.

У різних країнах відсоток близнят, що народжуються, неоднаковий. В середньому шанс народження близнят складає 1 до 80. Кандідо Годой, де діти з однаковою зовнішністю з'являються на світ набагато частіше, давно вже користується славою "міста близнят" - саме так написано на знаку, який вітає приїжджих. У місті навіть є спеціальний музей - Будинок близнят.

Читайте також:

На "Титаніку" врятувалися зухвалі янкі. Ввічливі британці потонули

У США поліцейські застрелили студента у формі Гітлера
Мачу-Пікчу розграбували німецькі підприємці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: