"Натуральна" краса: Болгарські Барбі та Кен запевняють, що лялькова зовнішність - не пластика

Пара заявила, що це їхня природна зовнішність, а виглядають вони так завдяки макіяжу та іноді фотошопу.

Живі Барбі та Кен заперечують втручання пластичного хірурга для удосконалення своєї лялькової зовнішністі. За словами пари, вони використовують тільки Photoshop. Про це повідомляє видання Dailymail.

Айджан Алієва та Іліан Ілієв стали відомі через свою подібність з всесвітньо відомими ляльками Барбі та Кеном. Так, на місцевому телебаченні Болгарії пара заявила, що такого результату вони домоглися без пластичних операцій, а тільки за допомогою макіяжу і редактора Photoshop.

20-річна Айджан родом з Туреччини, сказала, що їй завжди приємно, коли люди порівнюють її з лялькою, зазначивши, що все завдяки правильному макіяжу та редактору фото.

"В кращому разі, все, що я роблю з втручань, це іноді дозволяю собі трохи Фотошопу на моїх фотографіях", - повідомила дівчина.

Своєю чергою, Іліан, який став відомий після того, як йому запропонували стати двійником для рекламної кампанії американських іграшок, також заявив, що не вдавався до пластичної хірургії і його зовнішність натуральна на 100%.

Іліан також виграв безліч національних і міжнародних конкурсів краси, а в 2013 році японський журнал назвав його ідеалом симетричного обличчя.

"Я ніколи не мав будь-яких операцій з корекції обличчя, якщо чесно, я не думаю, що навіть схожий на ляльку", - сказав хлопець в одному з інтерв'ю.

Пластичний хірург Микола Георгієв на одному місцевому телешоу заявив, що пара, на його думку, все таки вдавалася до пластичних операцій.

"У той момент, коли людина починає робити щось зі своєю зовнішністю, щоб виглядати кимось іншим, вона починає втрачати себе. Зовнішній вигляд часто є відображенням того, що відбувається всередині вас. Я вважаю - це хвороба", - прокоментував лікар.

Повʼязані теми:

Наступна публікація