“Найбільш схожі близнючки у світі" зробили пластику обличчя і стали Instagram-зірками. Тепер про це жалкують

На процедури дівчата витратили 250 тисяч доларів.

Близнючки Анна і Люсі Децинк хотіли виглядати іще більш однаково і погодилися на хірургічну операцію. Тепер 33-річні сестри жалкують про свій вибір.

Про це пише Yahoo.

Близнючки захотіли зробити свої обличчя максимально однаковими, щоб стати "найбільш схожими сестрами у світі". Вони зважилися лягти під ніж і змінити свою зовнішність. На операції Анна і Люсі витратили 250 тисяч доларів, і за це отримали нове волосся, довші вії і більші губи.

Близнючки завели один на двох Instagram-акаунт і стали популярними. Однак із кількістю шанувальників збільшувалась і кількість ненависників, які називали їх "пластиковими ляльками Барбі" і "рибними ротами". Тоді Анна та Люсі схаменулися і зрозуміли, що натуральний вигляд їм подобається більше.

"Ми чесно не знаємо, навіщо ми все це робили для себе. Ми шкодуємо про це, і якщо ми могли б повернутися у часі, ми робили б усе інакше", - кажуть дівчата.

Фотогалерея “Найбільш схожі близнючки у світі" зробили пластику обличчя і стали Instagram-зірками. Тепер жалкують про це (18 фото)

Щоб досягти нового, більш природного вигляду, сестри зняли усе штучне і відмовилися від ботоксу.

"У нас більше немає лицьових ін'єкцій, і ми ніколи не будемо використовувати ботокс. Ми навчилися на своїх помилках", - сказала Анна.

Нагадаємо, 12-річний хлопчик Нес із провінції Пханг-Нга, що у Таїланді, заробив у Instagram на новий дім батькам. За допомогою косметики він перетворює себе на дівчинку, вигадує образ і робить фотографії для соцмережі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції