Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найдовша подорож на самокаті та найтриваліший шлюб: в світі встановили кілька рекордів Гіннесса

Одразу в кількох країнах світу сміливці обрали цей день для досягнень.

Сьогодні сміливці в різних країнах вирішили встановити нові досягнення для книги рекордів Гіннесса, йдеться у ТСН.16:45

Британець Ричард Браунінг побив свій рекорд зі швидкісного польоту в реактивному костюмі. Той оснащений одразу шістьма маленькими реактивними двигунами, які дозволили чоловіку розігнатися до 136 кілометрів за годину.

У Європі сьогодні спробують відвідати якомога більше об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У Японії - завершують найдовшу подорож на самокаті, а в Індії спробують побити рекорд із катання на роликах із зав'язаними очима.

У Сполучених Штатах відшукали найстарше подружжя світу. На двох парі аж 211 років, а наступного місяця вони мають відзначити вражаючі 80 років спільного життя. Вони познайомились на лекції в університеті Техасу у 1934 році. Представники Книги рекордів Гіннеса офіційно визнали Джона і Шарлоту найстаршою парою світу.

Цікаво, що для Джона цей рекорд вже не перший - він так і не припинив грати у футбол, раз на рік виступає з університетською футбольною командою і має титул найстаршого футболіста.

Відео Найстарше подружжя світу розповіло секрети міцного та щасливого шлюбу

У США відшукали найстарше подружжя світу. На двох парі аж 211 років. А наступного місяця вони мають відзначити вражаючі 80 років спільного життя. Що називають запорукою міцного шлюбу та який ще рекорд має ця родина – у сюжеті.  

Найстарше подружжя світу розповіло секрети міцного та щасливого шлюбу

Кореспондентка ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції